Ogłoszenia: 05.05.2019 – III Niedziela Wielkanocny

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł.: Teresa Puchała, Małgorzata Fila, Zofia Szwed. Dziękuję także wszystkim za wczorajszą pracę przy rozbieraniu wielkanocnych dekoracji. Proszę, by rodzice dzieci, które przeżywać będą I Komunii św. podjęli troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Częstochowskiej Zofii Klecha (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Fatimskiej Genowefy Krawiec.
  3. Dziś na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  4. Trwa miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św.W niedzielę majówka o 15.00. Dziękuję tym wszystkim, którzy zadbali o dekoracje kapliczek i przydrożnych krzyży.
  5. W poniedziałek patronują nam św. Filip i św. Jakub, Apostołowie, a w środę przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  6. W piątek zapraszam na Mszę św., majówkę i na spotkanie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 nasza Wspólnota parafialna obchodzić będzie dzień Pierwszej Komunii św. dzieci klas III. Spowiedź dla dzieci, rodziców i bliskich w sobotę od 9.30. Zachęcamy wszystkich Parafian do wzięcia udziału w tej uroczystości.
  8. Zachęcam do czytania Niedzieli, tematem numeru jest: Pismo święte – Żywe Słowo.
    Jan Piotr Kurzawa – syn Józefa i Bożeny, kawaler z Gwoźdzca, parafia Nowy Nart
    i Renata Magdalena Wójcik córka Ludwika i Teresy, panna z parafii Grzęska – zapowiedź 1.
  10. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: na grodzenie bezimienna 200zł.