W każdą środę w naszej parafii odmawiana jest

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Intencje (prośby i podziękowania), które przez pośrednictwo Naszej Patronki kierujemy podczas każdej Nowenny do Pana Boga można przesyłać drogą elektroniczną na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W każdą środę w naszej parafii odmawiana jest
Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Nowennę rozpoczynamy o godzinie 18.00

Intencje (prośby, podziękowania), które przez pośrednictwo Naszej Patronki kierujemy podczas każdej Nowenny do Pana Boga można przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przesyłają, tą drogą, intencje modlitewne. Podczas Nowenny wszyskie intencje zawierzamy Matce Bożej Nieustającej Pomocy.

ks. Adam Stachowicz