Intencje Mszalne 24. 12 – 30. 12. 2018 r.
Poniedziałek
8.00 + Adama (r.), Marię Pikor – od Andrzeja z rodziną
+ ks. Prałata – od rodziny Stój
24.00 + Julię (r.), Bronisława Krawiec – od córki Anny z rodziną
+ ks. Prałata – od Danuty i Stanisława Bednarz
Wtorek
8.00 + Józefę, Stanisława, Wawrzyńca Fila – od córki Marii i Józefa Pikor
10.30 + Stanisławę Klecha (r.) – od Doroty i Piotra Laufer z rodziną
+ Franciszka Sudoł (10r.) – od żony
Środa
8.00 + Stefanię (r.), Władysława Sałek – od syna Wiesława z rodziną
10.30 + Eugeniusza Dul (20r.) – od córki Renaty z rodziną
+ Ewę Stolarz – od córki Marii z mężem i dziećmi
Czwartek
8.00 + Emilię, Jana Wdowiak, Władysława Bajek – od Marii i Romana Wdowiak
+ ks. Prałata – od dyrektora, nauczycieli i pracowników Szkoły w Starym Narcie
Piątek
8.00 + Henryka Panek, za zm. rodziców z obu stron i za zm. braci – od Anieli i Tadeusza Panek
+ ks. Prałata – od rodziców i uczniów Szkoły w Gwoźdzcu
Sobota
8.00 + Marka Jaskot – od kolegi Józefa i Stanisławy Szczęch
+ ks. Prałata – od parafian z Cisowego Lasu
Niedziela
8.00 + Ewę Stolarz – od syna Henryka z żoną Danutą i dziećmi
+ Władysławę Chudzik – od syna Henryka z rodziną
10.30 + Wiesławę Skiba, Pawła Sączawa – od Roberta z rodziną
15.00 + Marka Jaskot – od Zakładu Usług Leśnych Władysława Stanowskiego
Intencje Mszalne 17. 12 – 23. 12. 2018 r.
Poniedziałek
17.00 + Edwarda Szwed – od Marii Sudoł z rodziną z Kolanisk
+ Bolesława Fila – od kolegów zięcia z firmy Szawemaker
Wtorek
17.00 + Józefa Chudzik (2r.) – od rodziny
+ Szczepana, Annę, Michała, Jana, Marię Klecha, ks. Prałata – od Mariana i Zofii Klecha
Środa
17.00 + Stanisławę Smusz – od Ireny Tłusty
+ Władysławę Chudzik – od rodziny Chmurów z Sójkowej
Czwartek
8.00 + Ewę Stolarz – od córki Elżbiety z dziećmi
+ Marię Sasiela – od uczestników pogrzebu
Piątek
17.00 + Stanisławę Smusz – od Władysławy i Tadeusza Kopeć
+ ks. Prałata – od dyrektora, nauczycieli, pracowników i uczniów Szkoły w Starym Narcie
Sobota
17.00 + Katarzynę, Jana, Józefa Kobylarz – od córki z rodziną
+ Jana Ryś – od uczestników pogrzebu
Niedziela
8.00 + Józefa (r.), jego żonę Władysławę, za ich rodziców: Zofię, Romana – od Mirosława Fila
10.30 + Marka Jaskot – od kolegi Wiesława i Danuty wraz z dziećmi i chrześnicy Angeliki Szczęch
+ Ewę Stolarz – od wnuczka Arkadiusza z żoną i dziećmi
15.00 + za zm. z rodziny Jaskotów – od Józefy Sudoł
Intencje Mszalne 10. 12 – 16. 12. 2018 r.
Poniedziałek
17.00 + ks. Prałata – od Janiny
+ Bolesława Fila – od kolegów zięcia z firmy Szawemaker
Wtorek
17.00 + Piotra, Michała, Józefa Dudzik, Jana Sinko – od Emilii i Franciszka Dudzik
+ Stanisławę Smusz – od kuzynki Anny Rębisz
Środa
17.00 + Edwarda Szwed – od Mariusza i Iwony Bałut
+ Bolesława Fila – od kolegów zięcia z firmy Szawemaker
Czwartek
8.00 + ks. Prałata – od Janiny
+ Ewę Stolarz – od uczestników pogrzebu
Piątek
17.00 + Edwarda Szwed – od Jacka i Małgorzaty Puzio z rodziną
+ Bolesława Fila – od Bronisławy i Romana Sidor z dziećmi
Sobota
17.00 + Jadwigę, Wawrzyńca, Józefa Gil – od Michała i Wiktorii Gil
+ Augustyna, Henryka – od Józefy Krawiec
Niedziela
8.00 + Stanisławę Smusz – od Kazimiery Smusz
+ Karola, Marię Puzio, Rozalię Tomczyk – od Marii i Edwarda Baran
10.30 + Józefę, Stanisława, Wawrzyńca Fila – od Marii i Józefa Pikor
15.00 + Stanisława, Zofię Szmid – od Władysławy i Tadeusza Kopeć
Intencje Mszalne 03. 12 – 09. 12. 2018 r.
Poniedziałek
17.00 + Stanisławę Smusz – od córki
+ Bolesława Fila – od kolegów zięcia z firmy SPI Szawemaker
Wtorek
17.00 + Edwarda Szwed – od Stanisława z rodziną
+ Józefa Sasiela (r.), jego żonę Marię, ich córkę Krystynę Narojek – od syna Aleksandra Sasiela z rodziną
Środa
17.00 + Stanisławę Smusz – od wnuczki Ireny z rodziną
+ Władysławę Chudzik – od siostry Zofii
Czwartek
8.00 + Ewę Stolarz – od syna Stanisława z żoną i dziećmi
+ Mariana Krawiec – od uczestników pogrzebu
Piątek
17.00 + Edwarda Szwed – od rodziny Kwolków
+ Edwarda Rębisz, Stanisława Jarosz, ks. Prałata – od chrzestnej Zofii i Edwarda Jarosz
Sobota
8.00 + Adama Guściora (r.), jego żonę Karolinę, ich syna Stanisława, wnuka Jerzego Guściora – od Stanisławy Konefał z rodziną
17.00 + Agnieszkę, Stanisława Kopeć, za ich rodziców – od Marii i Jana Kopeć
+ ks. Prałata – od rodziny Żak ze Starego Nartu
Niedziela
8.00 + Edwarda Szwed – od Marii i Józefa Pikor
+ Emiliana Szwed – od sąsiadów
10.30 + Ewę Stolarz – od syna Jacka z żoną Lucyną i dziećmi
15.00 + Stanisławę Smusz – od wnuczki Iwony z rodziną