Ogłoszenia: 20.01.2019 – II Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Krystyna Chrząstek, Krystyna Bełza, Maria Klecha. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. św. Jana Kantego Edwarda Jarosz (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Józefa Piotra Rembisz.
  3. W tym tygodniu,trwając w modlitwie o Jedność Chrześcijan i naszych rodzin, będą nam patronować:
    w poniedziałek - św. Agnieszka, męczennica;
    w czwartek - św. Franciszek Salezy, biskup;
    w piątek - św. Paweł, nawrócony prześladowca Kościoła;
    w sobotę - święci Tymoteusz i Tytus, biskupi.
  4. Jutro także obchodzić będziemy Dzień Babci, a we wtorek – Dzień Dziadka. Okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Przez wstawiennictwo świętych Joachima i Anny polecajmy miłosiernemu Bogu ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
  5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Chrystus w centrum”.
  6. Dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia Figury Matki Bożej Fatimskiej.