Intencje Mszalne 16. 07 – 22. 07. 2018 r.

Poniedziałek

18.00  + Józefa Sasiela – od Janiny Kozioł

+ Jana Fila (r.) – od żony Danuty

Wtorek

18.00  + Wojciecha, Anielę Jarosz, Walentego, Wiktorię Olejarz – od Sylwestra Jarosz z rodziną

+ Józefa Chudzik – od córek Anny i Haliny

Środa

18.00  + Marię Pikor (r.), Adama, Rozalię Pikor, Jakuba Kata – od Bronisławy i Stanisława Pikor

+ Edwarda Rębisz – od siostry Anny Chudzik

Czwartek

  8.00  + Teresę Torba (r.), Antoniego Stec (r.), Katarzynę Stec – od Anny i Stanisława Stec

+ Ryszarda Chudzik i zmarłych dziadków – od Anny i Haliny

Piątek

18.00  + Antoniego, Katarzynę Stec – od Marianny i Edwarda Stec

+ Zofię Chrząstek – od męża Stanisława Chrząstek

Sobota

18.00  + Katarzynę, Jakuba, Józefa Piróg – od Marianny i Edwarda Stec

+ Władysławę Fila – od uczestników pogrzebu

Niedziela

  8.00  + Julię, Jana, Stanisława, Mieczysława, Tadeusza, Juliana Kobylarz – od Mariana i Krystyny Kobylarz

10.30  + Kazimierza Hanus, Czesławę Pikor – od Elżbiety Hanus

+ Henryka, Edwarda Krawiec – od Józefy Krawiec

15.00  + Józefa Olejarz – od żony Władysławy Olejarz

Intencje Mszalne 09. 07 – 15. 07. 2018 r.

Poniedziałek

18.00  + Katarzynę, Marię Sądej – od rodziny

+ Mariusza Jaskot – od uczestników pogrzebu

Wtorek

18.00  + Eugeniusza Grądzkiego – od Dyrektora i Nauczycieli szkoły w Starym Narcie

+ Marię Rębisz – od uczestników pogrzebu

Środa

18.00  + Józefa Sasiela – od Alicji i Jana Chrząstek

+ Jana Ryś – od uczestników pogrzebu

Czwartek

  8.00  + Jana Sasiela – od Józefy Sasiela

+ Marię Sasiela – od uczestników pogrzebu

Piątek

18.00  + Józefa Dębiak – od Walerii i Kazimierza Puzio

+ Franciszka Sudoł – od uczestników pogrzebu

Sobota

18.00  + Annę (r.), Stanisława Piróg, ks. Prałata – od Krystyny

+ Zofię Rębisz – od uczestników pogrzebu

Niedziela

  8.00  + ks. Prałata – od Janiny

10.30  + Wojciecha, Katarzynę, Adama, Czesławę, Bronisława Pikor, Kazimierza Hanus – od Fryderyka Pikor z Pniaków

+ Marię, Ludwika Sudoł – od Stanisławy Kasica

15.00  + Zofię Dul – od Doroty i Piotra Laufer z rodziną

Intencje Mszalne 02. 07 – 08. 07. 2018 r.

Poniedziałek

18.00  + Kazimierza Zięba (16r.) – od żony

+ Jana Rębisz – od uczestników pogrzebu

Wtorek

18.00  + Józefa Sasiela – od Stanisława i Emilii Puzio

+ Katarzynę Sądej – od uczestników pogrzebu

Środa

18.00  + Katarzynę Sądej – od siostrzenicy Krystyny z Bojanowa

+ Kazimierę Klecha – od uczestników pogrzebu

Czwartek

  8.00  + Jana Sasiela – od Zofii i Andrzeja Kozioł

+ Józefa Dębiak – od uczestników pogrzebu

Piątek

18.00  + Józefa Sasiela – od Krystyny Sanakiewicz

+ Zofię (r.), Jakuba Malec i zm. z rodziny – od Bogusławy i Jana Kołodziej

z rodziną

Sobota

14.00  ślub Paulina Rembisz i Sebastian Olszowy

18.00  + Stanisława Jarosz – od Sylwestra Jarosz z rodziną

+ Edwarda Szwed – od uczestników pogrzebu

Niedziela

  8.00  dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę MBNP i łaskę zdrowia dla całej rodziny

10.30  + Czesławę Pikor, Kazimierza Hanus – od Elżbiety Hanus z rodziną

+ Henryka Krawiec – od żony Anny z dziećmi

15.00  + Jana Rębisz – od bratanka Wojciecha

Intencje Mszalne 25. 06 – 01. 07. 2018 r.

Poniedziałek

18.00  + Franciszka Konefał (3r.), Anielę, Marię, Zbigniewa Konefał – od Mariana z rodziną

+ Tadeusza Byra – od rodziców

Wtorek

18.00  + Katarzynę Sądej – od brata Stanisława i córki Bożeny

+ Marię (r.), Józefa Sasiela, Krystynę Narojek – od Aleksandra Sasiela z rodziną

Środa

  8.00  + Władysławę, Józefa Fila, Romana, Zofię – od Mirosława

10.30  + Emilię (r.), Jana Wdowiak – od córki Elżbiety z rodziną

o szczęśliwe urodzaje, dar Bożego Błogosławieństwa i opiekę MB dla sióstr i braci oraz za zmarłe siostry i braci oraz za ks. Prałata:

  1. od Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy Władysławy Rembisz
  2. od Róży św. Józefa Piotra Rembisz
  3. od Róży św. Rity Genowefy Sobolewskiej
  4. od Róży św. królowej Jadwigi Anieli Kobylarz
  5. od Róży św. Barbary Krystyny Chudzik     
  6. od Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus Bronisławy Szot
  7. od Róży Matki Bożej Fatimskiej Genowefy Krawiec
  8. od Róży Matki Bożej Różańcowej Teresy Jarosz
  9. od Róży Matki Bożej Częstochowskiej Zofii Klecha
  10. od Róży św. Jana Kantego Edwarda Jarosz

18.00  dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MBNP i łaskę zdrowia dla całej rodziny – od Eweliny i Damiana

Czwartek

  8.00  + Józefa Sasiela – od Marii i Eugeniusza Jarosz

błagalna o Boże błogosławieństwo, opiekę MBNP, o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia

Piątek

18.00  + Rozalię, Józefa, Stanisława Tomczyk – od Teresy i Eugeniusza

+ Janinę Fila – od uczestników pogrzebu

Sobota

18.00  + Emilię, Jakuba Książek i ich rodziców – od Zofii i Jerzego Kwolek

+ Zofię Dul – od uczestników pogrzebu

Niedziela

  8.00  + Mariana Konefał – od syna i córek

10.30  + Jana Rębisz – od koleżanek i kolegów z pracy córki Anny

+ Augustyna Krawiec – od bratowej Anny z dziećmi

15.00  + Katarzynę Sądej – od siostry Julii z rodziną

Strona 1 z 25

Joomla template by Joomlashine.com