Ogłoszenia: 15.04. 2018 – III Niedziela Wielkanocna

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty za 90zł.: Mateusz Bednarz, Kamil Kapała, Bożena Kurzawa. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o czystość i piękno naszej świątyni.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Częstochowskiej Zofii Klecha (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Fatimskiej Genowefy Krawiec.
  3. Trzecia Niedziela Wielkanocna rozpoczyna Tydzień Biblijny. Pamiętajmy o lekturze Pisma Świętego w naszych rodzinach – chciejmy pełniej przyjąć dar Boży, jakim są natchnione księgi.
  4. W środę zapraszam na Nowennę i Mszę św. dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  5. W dniach od 29 kwietnia do 1 maja zapraszamy wszystkich młodych do Zawichostu, Annopola i Dwikóz na świętowanie dwóchsetlecia naszej diecezji. Finał odbędzie się w Sandomierzu.  http://diecezjasandomierska.pl/jubileusz-mlodych/
    Wcześniej 21 kwietnia w Sandomierzy Jubileusz Małżeństw, Rodzin i Stowarzyszeń.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, tematem numeru jest ,,Mocarz Wiary – 91. Urodziny Benedykta XVI”.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Ryszard Drelich Gwoździec 30zł. na kwiecień.
  8. Dziś odbędzie się pogrzeb śp. Edwarda Szwed ze Starego Nartu. Polecając jego duszę Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...