Ogłoszenia: 03. 04. 2016 – II Niedziela Wielkanocy

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Maria Baran, Krystyna Kobylarz, Małgorzata Puziooraz złożyły ofiarę 60 zł. Proszę kolejne rodziny z Pniaków o podjęcie troski o czystość i piękno naszej świątyni.
  2. Dzisiaj, w Niedzielę Bożego Miłosierdzia obchodzimy także patronalne święto Caritas i rozpoczynamy 72. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Miłosierni jak Ojciec”W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na Caritas diecezjalną.
  3. Z racji przeżywanych w ostatnim czasie dni Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocnej jutro przypada przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Osoby, które pragną podjąć się zadania modlitwy w intencji zagrożonego życia dziecka poczętego, będą mogły rozpocząć swoją dziewięciomiesięczną nowennę. Deklaracje można już dziś wziąć z stolika pod chórem i uroczyście złożyć podczas jutrzejszej Mszy św.
  4. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  5. W sobotę spotkanie scholii o 14.00.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest Miłosierdzie Boże.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Marian Wolak - Nowy Nart 30zł.
    Małgorzata Sądej - Nowy Nart 300zł
    Czesława Puzio - Gwoździec 100zł.
    Dziękuję także za prace przy kościele Józefowi Piróg i Mirosławowi Bajek.
  8. Jubileusze małżeńskie w miesiącu marcu:
    54 rocznica: Kasica Stanisława i Władysław - Stary Nart. Módlmy się w intencji Czcigodnych Jubilatów…
    Łukasz Drzymała, syn Józefy i Eugeniusza, kawaler z Nowego Nartu i Justyna Wąsik, córka Haliny i Jerzego, panna z Gwoźdźca, parafia Spie – zapowiedź 1.