Ogłoszenia: 12. 04. 2014 – II Niedziela Wielkanocy - Bożego Miłosierdzia

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Krystyna Puzio, Maria Kachel, Zofia Kozioł, Bożena Sudoł, Grażyna Pikor oraz za ofiarę 100zł. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. Dzisiaj, w Niedzielę Bożego Miłosierdzia obchodzimy także patronalne święto Caritas i rozpoczynamy 71. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Caritas dla rodziny”. W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na Caritas diecezjalną.
  3. We środę po Mszy św. spotkanie dla dzieci z klas II i ich rodziców przed I Komunią św. Pierwsza Komunia Świętej dzieci klas II naszej parafii będzie 10 maja, a Rocznica Pierwszej Komunii – 17 maja.
  4. W przyszłą niedzielę na Świętym Krzyżu rozpoczyna się peregrynacja Krzyża i Ikony Matki Bożej – symboli Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Sandomierskiej. Na to wydarzenie organizujemy wyjazd autokarem z dekanatu. Symbole ŚDM nawiedzą nasz dekanat w Rudniku w dniach 23 – 24 kwietnia. Szczegółowy program wisi na tablicy ogłoszeń.
  5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest Miłosierdzie Boże.
  6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: bezimienna – 200zł.