Ogłoszenia: 18. 01. 2015 – II Niedziela zwykła

1. W poniedziałek zakończyłem wizytę duszpasterska. Pragnę wyrazić swą wdzięczność Panu Bogu za dar spotkania z Wami w Waszych domach, za wspólna modlitwę, za to że mogłem do Waszych domów zanieść Boże błogosławieństwo oraz poświecić Wasze mieszkanie.
    Pragnę wyrazić swą wdzięczność, drodzy parafianie za miłą rodzinną atmosferę, za rozmowy o Waszych radościach i bolączkach. Dziękuję za to, że przyjeżdżaliście po mnie i odwozili po zakończonej kolędzie. Bóg zapłać za składane ofiary.
  2. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Lucyna Siudak, Irena Pikor, Linda Chudzik oraz za ofiarę 60 zł. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o wygląd naszej świątyni.
  3. Trwajmy w modlitwie o Jedność Chrześcijan oraz o jedność w naszych rodzinach.
  4. W tym tygodniu patronują nam:
    w poniedziałek – Święty Józef Sebastian Pelczar, biskup;
    w środę – Święta Agnieszka, dziewica i męczennica;
    w sobotę – Święty Franciszek Salezy (1567-1622), biskup.
  5. Pragnąc dzielić się radością z narodzenia Pana Jezusa pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich parafian na przedstawienie bożonarodzeniowe dnia 25 stycznia - w przyszłą niedzielę w naszym kościele bezpośrednio po Mszy św. o 10:30.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej,w tym tygodniu tematem numeru jest: „Jedność chrześcijan”.
  7. Można odebrać ze stolika pod chórem Harmonogram wywozu odpadów.