Ogłoszenia: 21. 12. 2014 – IV Niedziela Adwentu

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 100zł.: Małgorzata Turek, Anna Rębisz, Emilia Krawiec, Renata Chudzik, Anna Stec.
    Proszę, aby kolejne rodziny ze Starego Nartu zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni (wtorek i sobota).
  2. Jutro od godz. 9:30 zapraszam wszystkich do pomocy w ubieraniu choinek i szopki.
  3. We wtorek po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.
  4. We środę o godz. 8.00 będziemy śpiewać Godzinki, a po nich ostatnia Msza Święta Roratnia, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy, szczególnie najmłodszych i tych, którzy może jeszcze nie byli na Roratach.
  5. Po południu z racji Wigilii Bożego Narodzenia nie ma Mszy św. Pamiętajmy, że obowiązuje nas post ścisły. Niech ten wieczór upłynie w rodzinach pod znakiem miłości i życzliwości, dzielenia się opłatkiem i śpiewania kolęd.
  6. O godz. 24.00 Pasterka – Uroczysta Msza Święta o Narodzeniu Pana Jezusa.
  7. W Boże Narodzenie i w Uroczystość Św. Szczepana Msze Św. o godz. 8.00 i 10.30. W Szczepana na sumie poświecenie owsa. W ten świąteczny dzień, chodź będzie piątek, jest dyspensa od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  8. Taca z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia, a z 26 grudnia na WSD w Sandomierzu.
  9. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu podwójny, świąteczny numer na Boże Narodzenie, a w nim wiele dodatków: kalendarz na Nowy Rok, płyta DVD „Spełniona w Maryi” o Marii Okońskiej, a także Obrzęd wieczerzy wigilijnej w Rodzinie z tekstami kolęd. Cena niestety też podwójna.
  10. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Bajek Zuzanna i Jan - Stary Nart – 200zł.