Ogłoszenia: 14. 12. 2014 – III Niedziela Adwentu

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60zł.: Maria Bajek, Małgorzata Sudoł, Marzena Gil.Proszę, aby kolejnych pięć, już ostatnich rodzin z Nowego Nartu zatroszczyło się o piękno i czystość naszej świątyni. Troskę o naszą świątynię podejmą mieszkańcy Starego Nartu.
  2. Wczoraj odbyła się adwentowa spowiedź, wkraczamy już w okres bezpośredniego przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Dziękując Bogu za Jego Miłosierdzie podejmijmy trud życia z Nim i naszymi bliźnimi w przyjaźni i radości.
  3. Codziennie o 15:45 śpiewamy Godzinki, a po nich Msza święta Roratnia. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w tych Mszach. Bardzo proszę, by dzieci i młodzież wraz ze swoimi rodzicami podjęli dyżury w poszczególne dni tygodnia:
    poniedziałek –    kl. I Szkoły Podstawowej i I Gimnazjum;
    wtorek       –       kl. III i V Szkoły Podstawowej;
    środa         –       kl. II Szkoły Podstawowej,
    czwartek    –       kl. IV Szkoły Podstawowej,
    piątek        –       kl. VI Szkoły Podstawowej i II Gimnazjum,
    sobota        –       kl. III Gimnazjum.
    Zachęcam, by dzieci chcące wylosować figurkę Pana Jezusa zapisywały na serduszkach, gwiazdkach nie tylko swoje Imię i Nazwisko, ale także adwentowe postanowienia.
  4. W zakrystii są do nabycia opłatki na stół wigilijny.
  5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Oblicze Boga Ojca”, a także oraz wiele przepisów na świąteczne potrawy.
  6. W sobotę o godz. 14:00 spotkanie scholi starszej, a o 14:45 scholi młodszej.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Bronisława Sałek Gwoździec – 100$.
    Rafał Krzysztof Sudoł, syn Stefana i Kazimiery, kawaler z Nowego Nartu i
    Agata Agnieszka Saj, córka Adama i Renaty, panna z Jeżowego – zapowiedź 3.
  9. Dziś o 12:30 pogrzeb śp. Bronisławy Szczęch, polecając jej duszę Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…