Ogłoszenia: 31. 08. 2014 – XXII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zatroszczyły się o nowe kwiaty: Mirosława Fila, Marian Wolak, Danuta Bednarz, Edward Młynarz. Proszę, by kolejne (5) rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy;
    w środę – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  3. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców o godz. 8:0 podczas której będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok nauki.
    Pamiętajmy także w swoich modlitwach o poległych w czasie II wojny światowej.
  4. W środę Nowenna do MBNP oraz Msza św. w starym kościele o godz. 18:00.
  5. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Rano odwiedzimy chorych w domach. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  6. W przyszłą niedzielę na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  7. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu godny uwagi artykuł dotyczący II wojny światowej.
  8. Jubileusze małżeńskie w miesiącu sierpniu:
    56 rocznica: Rębisz Zofia i Julian – Stary Nart;
    54 rocznica: Szwed Anna i Emilian – Gwoździec;
    30 rocznica: Bieleń Maria i Adam – Nowy Nart.
    Módlmy się w intencji Czcigodnych Jubilatów: Pod Twoją obronę