Ogłoszenia: 30. 08. 2015 – XXII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i zakupiły kwiaty za 60zł.: Barbara Sudoł, Grażyna Sałek, Zofia Ozga. Proszę, by kolejne (5) rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    - we wtorek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy;
    - w czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  3. W poniedziałek p. Dyrektor zaprasza na godz. 10:00 na krótkie spotkanie informacyjne rodziców przedszkolaków: dzieci 3- i 4-latków, szczególnie tych, które jeszcze nie chodzili do Przedszkola.
  4. We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. dla dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców o godz. 8:00 podczas której będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok nauki.
  5. Pamiętajmy także w swoich modlitwach o poległych w czasie II wojny światowej.
  6. W środę Nowenna do MBNP oraz Msza św. w starym kościele o godz. 18:00.
  7. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Rano odwiedzę chorych w domach. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  8. W przyszłą niedzielę na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  9. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, wiele ciekawych artykułów m. in. o 76. Rocznicy wybuchu II wojny światowej, 35. Rocznicy powstania Solidarności, o Światowym Dniu Modlitw o Ochronę Stworzenia, a także o to miejscu, w którym w przyszłym roku młodzież z całego świata spotka się z Ojcem Świętym Franciszkiem.
  10. Zapraszamy małżonków, którzy zawarli sakrament małżeństwa w ciągu ostatnich 10 – lat na wyjątkowy dzień – Dzień Małżeński, który odbędzie się w dniu 12 września br. w Rudniku nad Sanem, w budynku Caritas przy ul. Rzeszowskiej 35.
  11. Na stoliku pod chórem są specjalne zaproszenia, które można wziąć i zapoznać się z programem. Dzień Małżeński jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych konieczne jest niezwłoczne zgłoszenie udziału. Program wisi na tablicy ogłoszeń.
  12. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:, Krystyna i Marek Panek Nowy Nart 300zł., Edward Wąsik Łąkieć 100zł., Józef Fila Gwoździec 30zł. na środki czystości.
  13. Jubileusze małżeńskie w miesiącu sierpniu:
    57 rocznica: Rębisz Zofia i Julian – Stary Nart;
    55 rocznica: Szwed Anna i Emilian – Gwoździec;
    35 rocznica: Janiec Eugenia i Kazimierz – Stary Nart;
    30 rocznica: Szewc Maria i Tadeusz - Gwoździec, Fusiek Anna i Wiesław  - Nowy Nart;
    25 rocznicaRębisz Wanda i Grzegorz – Nowy Nart.
    Módlmy się w intencji Czcigodnych Jubilatów…