Ogłoszenia: 19.05.2019 – V Niedziela Wielkanocny

1. Bóg zapłać rodzicom dzieci, które dziś przeżywają rocznicę I Komunii św. za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. Dziękuję też dzieciom I Komunijnym za ofiarę 1500zł. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dzisiaj dzieci z klas IV przeżywają Rocznicę I Komunii św.
  3. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy Władysławy Rembisz (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Różańcowej Teresy Jarosz.
  4. W piątek przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych.
  6. Zachęcam także do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest „Chrystus w Europie”.
  7. Dziś w całej naszej Diecezji zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
    Jan Piotr Kurzawa – syn Józefa i Bożeny, kawaler z Gwoźdźca, parafia Nowy Nart
    i Renata Magdalena Wójcik córka Ludwika i Teresy, panna z parafii Grzęska – zapowiedź 3.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.