Ogłoszenia: 12.05.2019 – IV Niedziela Wielkanocny

1. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o piękno i czystość naszej świątyni i otoczenia. Proszę, by rodzice dzieci, które przeżywać będą rocznicę I Komunii św. podjęli troskę o naszą świątynię.
  2. Dzisiaj 17 dzieci z naszej parafii przyjmie I Komunię św.; będą teraz przeżywać Biały Tydzień. Za tydzień Rocznica I Komunii św. dla uczniów klas IV.
  3. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Fatimskiej Genowefy Krawiec (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Nieustającej Pomocy Władysławy Rembisz.
  4. Jutro w liturgii wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, we wtorek święto św. Macieja, apostoła, a w czwartek św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.
  5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  7. Zachęcam do czytania Niedzieli, tematem numeru jest: Tydzień modlitw o powołania.
    Jan Piotr Kurzawa – syn Józefa i Bożeny, kawaler z Gwoźdzca, parafia Nowy Nart
    i Renata Magdalena Wójcik córka Ludwika i Teresy, panna z parafii Grzęska – zapowiedź 2.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: na grodzenie Krystyna i Edward Wąsik Łąkieć 200zł.
  10. Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: 15 maja mija podstawowy termin złożenia wniosków o dopłaty bezpośrednie, prosimy o składanie wniosków w terminie.