Ogłoszenia: 07.10.2018 – XXVII Niedziela zwykła

 1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Teresa Chludzińska, Anna Stec, Krystyna Szumowska. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
 2. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Różańcowej Teresy Jarosz (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Barbary Krystyny Chudzik.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  we wtorek – bł. Wincentego Kadłubka, patrona diecezji;
  w sobotę – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.
 4. Dziś Niedziela Adoracyjna, po sumie zmiana Tajemnic Różańca.
 5. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Szczególną modlitwą otoczmy nauczycieli, na których barkach leży edukacja i wychowanie młodego pokolenia.
 6. Również w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. Zachęcamy do wspólnej różańcowej modlitwy w kościele. Różaniec w dni powszednie odprawiamy po Mszy Św. o 17.00, a w niedziele o godz. 15.00.
 8. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest „Świętość Życia” oraz „Obrona przed złym duchem – św. Michał Archanioł”.
 9. Spotkanie scholii w sobotę o 15.00.
 10. Dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia Figury Matki Bożej Fatimskiej.
 11. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  Anna Kowal – córka Mariana i Krystyny, panna ze Starego Nartu (Łąkieć)
  i Rafał Piotr Krawczyk syn Jerzego i Teresy, kawaler z Kraśnika – zapowiedź 1.
 12. Bóg zapłać za wszelką pomoc i ofiary na potrzeby parafii:
  Grzegorz Rembisz Nowy Nart – na ogrodzenie 50zł., na Seminarium 30zł., na ogrzewanie 30zł., Zofia Gołąbek Stary Nart – 200zł.
 13. Dziękuję także za prace przy wykopie fundamentu pod dalszą część ogrodzenia, za wykonaniu szalunków i betonowanie: Mirosław Bajek, Szczepan Kopeć, Józef Piróg,Grzegorz Olejarz, Kazimierz Białek, Tomasz Smrek; korzystając z pogody chcemy kontynuować prace.
Joomla template by Joomlashine.com