Ogłoszenia: 24.03.2019 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł: Grażyna Pikor, Stanisław Sudoł, Renata Rzeszutko. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Hiacynty i Franciszka Oliwii Rębisz (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Królowej Jadwigi Anieli Kobylarz.
  3. Jutro będziemy świętować Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość ta od lat obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Osoby, które pragną podjąć się zadania modlitwy w intencji zagrożonego życia dziecka poczętego, będą mogły rozpocząć swoją dziewięciomiesięczną nowennę. Deklaracje można już dziś wziąć z stolika pod chórem.
    „Świętość Życia” jest także tematem dzisiejszego numeru „Niedzieli”.
  4. Przypominając, zachęcam do udziału w nabożeństwach:
    w piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 17.00, a po nim Msza św.;
    w niedziele Gorzkie Żale o godz. 15.00, a bezpośrednio po nich Msza św.
  5. „Baranek” na stół wielkanocny jest do nabycia w zakrystii.
  6. W sobotę spotkanie scholii o godz. 14.00.
  7. Od Niedzieli 31 marca zmiana czasu. Wstajemy godzinę wcześniej.
  8. Bóg zapłać za ofiary na ogrodzenie: Elżbieta i Edward Skiba – Nowy Nart 500zł., Iwona i Mariusz Bałut – Nowy Nart300zł., Krystyna i Leszek Siudak – Gwoździec 300zł.
  9. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Tadeusz Panek z Nowego Nartu, polecając jego duszę Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
  10. Dziś w Starym i Nowym Narcie odbywają się wybory Sołtysów i Rad Sołeckich. Głosowanie odbędzie się również w przypadku zarejestrowania tylko jednego kandydata. Serdecznie zapraszamy wszystkich uprawnionych mieszkańców do wzięcia udziału w wyborach od 8.00 do 17.00.
  11. Ekstremalna „Droga Krzyżowa” z Niska do Leżajska będzie 5 kwietnia. Rozpocznie się w Parafii św. Józefa w Nisku Mszą Św. o godz. 20.00. Takie „Drogi krzyżowe” organizowane w m. in. w Raniżowie, Łętowni.
  12. Dzień dawcy szpiku. 31 marca, w godz. 10.00 – 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojanowie odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców pod nazwą „Pomóż uratować życie Dominice i innym”. Zapraszamy osoby zdrowe, w wieku 18 – 55 lat, chcące pomóc drugiemu człowiekowi. Szczegóły w gablocie.