Ogłoszenia: 10.02.2019 – V Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Anna Rębisz, Elżbieta Sasiela, Zofia Gołąbek, Teresa Sołtys. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus Bronisławy Szot (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Częstochowskiej Zofii Klecha.
  3. Dziś zbiórka do puszek na fundusz pomocy chorym kapłanom.
  4. Jutro, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. Z tej racji, o godz. 9.00 będzie Msza Św. połączona z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Okazja od spowiedzi przed Mszą św. Proszę pomóc chorym w dotarciu do kościoła.
  5. W czwartek wspominamy świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Dzień chorego”.
    Edyta Agnieszka Kolańska – córka Mariusza i Katarzyny, panna z Gwoźdźca
    i Paweł Piotr Mycek – syn Aleksandra i Teresy, kawaler z Jeżowego, parafia Narodzenia NMP – zapowiedź 1.