Ogłoszenia: 18.11.2018 – XXXIII Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Krystyna Wąsik, Maria Wąsik, Maria Cebula. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Rity Genowefy Sobolewskiej (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus Bronisławy Szot.
  3. W poniedziałek w liturgii przypada wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy, we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w środę Ofiarowanie NMP, w czwartek św. Cecylii, a w sobotę św. Andrzeja Dung-Lac i jego Towarzyszy, męczenników wietnamskich.
  4. Powoli zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,ostatnia niedziela przed Adwentem.
    Jest to również Patronalne Święto Liturgicznej Służby Ołtarza. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych ministrantach, lektorach, scholankach, aby zawsze służyli Panu z ochotą i radością.
  5. Spotkanie scholii w sobotę o 15.00.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Biało – Czerwona”.
  7. Bardzo proszę o pomoc w zachowaniu porządku na cmentarzu, pamiętajmy o segregacji śmieci i w miarę możliwości zabierajmy je do domu.
  8. Dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia Figury Matki Bożej Fatimskiej.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Mieczysław Stec Nowy Nart 100$.