Ogłoszenia: 05.08. 2018 – XVIII Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty za 100zł.: Paulina Kasica, Agata Sudoł, Wanda Rembisz. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Hiacynty i Franciszka Oliwii Rębisz (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę św. Królowej Jadwigi Anieli Kobylarz.
  3. Przeżywając miesiąc sierpień ćwiczmy naszą wytrwałość przez wstrzemięźliwość od alkoholu.
  4. Dziś na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  5. W tym tygodniu patronują nam:
    w poniedziałek – Święto Przemienienia Pańskiego;
    w środę – święty Dominik, kapłan;
    w czwartek – święta Teresa Benedykta od Krzyża, męczennica;
    w piątek – święty Wawrzyniec, diakon;
    w sobotę – święta Klara, dziewica.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest „Wołanie o Europę Ducha”.
  7. Dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia Figury Matki Bożej Fatimskiej.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Grzegorz i Wanda Rembisz Nowy Nart 100zł., Marian i Krystyna Kowal Łąkieć 100zł.
  9. Kontynuujemy prace przy naszym kościele.