Ogłoszenia: 08.07. 2018 – XIV Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60zł.: Grażyna Piróg, Bożena Piróg, Renata Niedziałek. Dziękujemy wczorajszym nowożeńcom za piękną dekorację kwiatową naszej świątyni, Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Fatimskiej Genowefy Krawiec (modlitwa za kleryka Rafała), w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Nieustającej Pomocy Władysławy Rembisz.
  3. W tym tygodniu patronują nam:
    w środę – św. Benedykt, opat i patron Europy;
    w czwartek – św. Bruno Bonifacy z Kwerfurtu, biskup i męczennik;
    w piątek – św. pustelnicy Andrzej Świerad i Benedykt.
  4. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: „św. Benedykt – patron Europy”.
  5. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę, szczegóły w zakrystii.
  6. Trwa Nawiedzenie Rodzin naszej Parafii przez Figurę Matki Bożej Fatimskiej, dziękuję Rodzinom za ich obecność na Mszy św. i przystąpienie do Komunii św. w dniu Nawiedzenia.
    Anna Maria Drozd – córka Emila i Heleny, panna z parafii Grębów
    i Krzysztof Wojciech Wąsik  syn Edwarda i Krystyny, kawaler z Wilczej Woli – zapowiedź 1.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Józefa Sudoł z USA 100$, Teresa i Stanisław Kwaśnik Gwoździec 200zł., Ryszard Drelich Gwoździec 30zł. na lipiec.
  9. Trwają prace wykończeniowe w podziemiach kościoła, w tym tygodniu rozpoczniemy także remont frontonu naszej świątyni.