Ogłoszenia: 18.03. 2018 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 70zł.: Alina Kraska, Grażyna Sałek, Barbara Sudoł. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o czystość i piękno naszej świątyni.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Jana Kantego Edwarda Jarosz, w następną niedzielę zapraszam Różę św. Józefa Piotra Rembisz.
  3. W naszych codziennych modlitwach prośmy o jak najlepsze owoce rekolekcji dla nas wszystkich, oraz o dary Ducha Świętego dla Rekolekcjonisty ks. Dominika Żelazko z Raniżowa. Szczegółowy program rekolekcji jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Parafii.
  4. Jutro przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła.
  5. W najbliższy piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprowadzi nasze Stowarzyszenie. Msza Święta będzie o godzinie 17.00, a po Niej Droga Krzyżowa w kierunku św. Jana.
  6. Przyszła niedziela będzie już Niedzielą Palmową, czyli Męki Pańskiej, na sumie poświęcenie palm. Proszę, byśmy przed Mszą Św. z palmami ustawili się przed wejściem do kościoła.
  7. W „Niedzieli” tematem numeru jest: „Rodzina Ulmów, która poniosła śmierć za ratowała Żydów”.
  8. „Baranek” na stół wielkanocny jest jeszcze do nabycia w zakrystii.
  9. W sobotę spotkanie scholii o godz. 14.00.
  10. W związku ze zmianą czasu, od 26 marca Msze Św. będą o godz. 18.00.
    Paulina Wiktoria Wyrwa córka Zbigniewa i Ewy, panna z parafii Leńcze
    i Damian Krzysztof Szwed – syn Bogdana i Ireny, kawaler z Gwoźdźca – zapowiedź 3.