Ogłoszenia: 11.03. 2018 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60zł.: Bronisława Sałek, Małgorzata Wilk, Karolina Mierzwa. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o czystość i piękno naszej świątyni.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży św. Jadwigi Anieli Kobylarz, w następną niedzielę zapraszam Różę św. Jana Kantego Edwarda Jarosz.
  3. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca wytrwali w tym niełatwym codziennym wysiłku. Szczególnym czasem będą rekolekcje, które rozpoczynamy za tydzień.Spowiedź rekolekcyjna będzie w wtorek 20 marca od godz. 14.00 do 17.00.
    W naszych codziennych modlitwach prośmy, o jak najlepsze owoce rekolekcji dla nas wszystkich, oraz o dary Ducha Świętego dla Rekolekcjonisty ks. Dominika Żelazko z parafii Raniżów. Plan Rekolekcji jest w gablocie i Internecie.
  4. We wtorek 5. rocznica wyboru papieża Franciszka, która jest tematem numeru „Niedzieli”. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  5. Dziś po Gorzkich Żalach i Mszy Świętej zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  6. „Baranek” na stół wielkanocny jest do nabycia w zakrystii.
  7. W sobotę spotkanie scholii o godz. 14.00.
  8. Szkoła Muzyczna w Jeżowem ogłasza nabór kandydatów do nauki na różnych instrumentach. Szczegóły w gablocie.
    Paulina Wiktoria Wyrwa córka Zbigniewa i Ewy, panna z parafii Leńcze
    i Damian Krzysztof Szwed – syn Bogdana i Ireny, kawaler z Gwoźdźca – zapowiedź 2.