Ogłoszenia: 12.11. 2017 – XXXII Niedziela zwykła

 1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Edyta Pikor, Paweł Wąsik, Iwona Kopeć, Dominika Lasek. Proszę, by w tym tygodniu o piękno i czystość naszej świątyni zatroszczyły się kolejne rodziny.
 2. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Częstochowskiej Zofii Klecha, w następną niedzielę zapraszam Różę Matki Bożej Fatimskiej Genowefy Krawiec.
 3. Jak każdego roku w drugą niedzielę listopada, solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Ofiarami do puszki wspieramy działalność organizacji „Kościół w potrzebie”.
 4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  poniedziałek – wspomnienie pierwszych męczenników Polski;
  piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej;
  sobota – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny.
 5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: „Na drodze do Niepodległości” oraz „Solidarność z Kościołem prześladowanym”.
 6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: na ogrodzenieStanisław i Danuta BednarzNowy Nart 500zł.
 7. Dziękuję za prace przy kopaniu fundamentów: Edward Puzio, Kazimierz Niedziałek, Kazimierz Białek z Nowego Nartu; Ryszard Drelich, Łukasz Janiec, Sylwester Jarosz z Gwoźdźca, Grzegorz Stanowski z Pniaków.
  Dziękuję druhom strażakom z Nowego Nartu za wykonaniu szalunków i betonowanie: Mirosław Bajek, Grzegorz Olejarz, Szczepan Kopeć, Józef Piróg, Tadeusz Kowal, Piotr Bajek; Marek Bajek z Gwoźdźca deski – serdecznie dziękuje. Jutro zapraszam do pomocy od 8.00.
Joomla template by Joomlashine.com