Ogłoszenia: 17.09. 2017 – XXIV Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Danuta Pikor, Maria Pikor, Aniela Kobylarz. Proszę, by w tym tygodniu o piękno i czystość naszej świątyni zatroszczyły się kolejne rodziny.
  2. Dziękuję za modlitwę Róży Matki Bożej Różańcowej Teresy Jarosz, w następną niedzielę zapraszam Różę św. Barbary Krystyny Chudzik.
  3. Dziękuję także dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom za wspólną modlitwę w Tygodniu Wychowania, zapraszam jutro w święto św. Stanisława Kostki.
  4. W tym tygodniu patronują nam:
    w poniedziałek – św. Stanisław Kostka, patrona dzieci i młodzieży;
    w środę – święci męczennicy z Korei;
    w czwartek – św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista;
    w sobotę – św. o. Pio, zakonnik.
  5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont katedry w Sandomierzu.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest „Różaniec ratunkiem dla Polski i świata” oraz „Środki społecznego przekazu”.
  7. Spotkanie scholii w sobotę o 14.00.
  8. Od następnego poniedziałku, 25 września Msze Św. w dni powszednie będą o godz. 17.00.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Ryszard Drelich Gwoździec 30zł.
    Anita Patrycja Żak córka Sebastiana i Danuty, panna z parafii Stany
    i Damian Kamil Fila – syn Tadeusza i Renaty, kawaler z Nowego Nartu – zapowiedź 3.