Ogłoszenia: 23.07. 2017 – XVI Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Maria Baran, Krystyna Kobylarz, Małgorzata Puzio. Proszę, by w tym tygodniu o czystość naszej świątyni zatroszczyły się kolejne rodziny (Pniaki).
  2. W tym tygodniu w liturgii patronują nam:
    w poniedziałek – św. Kinga, dziewica;
    we wtorek – św. Jakub, Apostoł i św. Krzysztof;
    w środę – święci Anna i Joachim, rodzice NMP;
    w sobotę – św. Marta, siostra Marii i Łazarza z Betanii.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów.
  4. Z okazji zbliżającej się rocznicy Powstania Warszawskiego w przyszłą niedzielę modlić się będziemy w intencji Ojczyzny.
  5. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Więcej szczegółów w zakrystii.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: „Nie wstydzę się mówić o Panu Bogu”.
    Kinga Katarzyna Kozioł córka Andrzeja i Zofii, panna z Starego Nartu
    i Andrzej Zbigniew Sasiela – syn Edwarda i Zofii, kawaler z Woli Raniżowskiej – zapowiedź 3.
    Urszula Żak córka Tadeusza i Zofii, panna z Starego Nartu
    i Krzysztof Kopacz – syn Mieczysława i Janiny, kawaler z Jeżowego, parafia Narodzenia NMP – zapowiedź 3.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Grzegorz Puzio Stary Nart 100$ (na kościół i Mszę św. za + ks. Prałata), Stanisława Fila z USA 500zł.
  9. Bardzo proszę, by pamiętać o segregacji śmieci na cmentarzu. Leszkowi Siudak Bóg zapłać, za to, że dba o porządek i wygład naszego cmentarza.