Ogłoszenia: 16.07. 2017 – XV Niedziela zwykła

1. Gościmy dziś w naszej parafii s. Annę Mroczek ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów.
  2. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60 zł.: Lucyna Chudzik, Maria Szwed, Kazimiera Chudzik. Proszę, by w tym tygodniu o czystość naszej świątyni zatroszczyły się kolejne rodziny.
  3. W tym tygodniu patronują nam: w czwartek – błogosławiony Czesław, kapłan, a w sobotę – święta Maria Magdalena.
  4. Z racji przypadającego 25 lipca (wtorek) wspomnienia Świętego Krzysztofa, patrona kierowców, za tydzień po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów.
  5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: „Wakacyjne rekolekcje i pielgrzymki”.
  6. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Więcej szczegółów w zakrystii.
    Kinga Katarzyna Kozioł córka Andrzeja i Zofii, panna z Starego Nartu
    i Andrzej Zbigniew Sasiela – syn Edwarda i Zofii, kawaler z Woli Raniżowskiej – zapowiedź 2.
    Urszula Żak córka Tadeusza i Zofii, panna z Starego Nartu
    i Krzysztof Kopacz – syn Mieczysława i Janiny, kawaler z Jeżowego, parafia Narodzenia NMP – zapowiedź 2.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Janina i Eugeniusz Kowal USA 100$, Zofia Gołąbek Stary Nart 200zł., Ryszard Drelich Gwoździec 30zł.