Ogłoszenia: 21.05. 2017 – VI Niedziela Wielkanocy

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Aniela Panek, Genowefa Puzio, Krystyna Fila oraz złożyły ofiarę 60 zł. Proszę kolejne rodziny o podjęcie troski o czystość i piękno naszej świątyni.
  2. Od jutra wracamy do sprawowania Mszy św. za śp. Ks. Prałata ok. 18.45, bezpośrednio po „majówce”.
  3. Od jutra również będziemy modlić się o dobre urodzaje i za kraje głodujące.
  4. W środę obchodzimy liturgiczne wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, a w piątek św. Filipa Nereusza, kapłana.
  5. W piątek świętujemy też Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.
  6. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Zachęcamy do udziału w „Wakacjach z wartościami” dla dzieci i młodzieży, szczegóły w gablocie.
  8. Dziś zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  9. W sobotę spotkanie scholii o godz. 14.00.
  10. Bóg zapłać za ofiary na „nagrobek dla ks. Prałata” oraz na potrzeby parafii: Kazimierz Lesiczka Gwoździec 300zł., Janusz Sudoł Stary Nart 350zł.