Ogłoszenia: 14.05. 2017 – V Niedziela Wielkanocy

1. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy w minionym tygodniu zatroszczyli się o piękno i czystość naszej świątyni i otoczenia. Proszę, by kolejne rodziny podjęły troskę o naszą świątynię.
  2. Dzisiaj 15 dzieci z naszej parafii przyjmie I Komunię św., będą teraz przeżywać Biały Tydzień.
  3. We wtorek przypada święto kolejnego patrona Polski, św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych.
  6. Zachęcam także do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest „Fatimski klucz do nieba”.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Ryszard Drelich Gwoździec 30zł., Edyta i Mateusz Pikor Stary Nart 150zł, dzieci I komunijne 1200zł.