Ogłoszenia: 26.03. 2017 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł.: Władysława Kopeć, Marianna Stec, Alicja Kopeć. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca wytrwali w tym niełatwym codziennym wysiłku. Szczególnym czasem będą rekolekcje, które rozpoczynamy za tydzień. Spowiedź rekolekcyjna będzie w wtorek 4 kwietnia od godz. 14.00 do 17.00.
  3. W naszych codziennych modlitwach prośmy, o jak najlepsze owoce rekolekcji dla nas wszystkich, oraz o dary Ducha Świętego dla Rekolekcjonisty ks. Stanisława Olszówki z parafii Kopcie. Plan Rekolekcji jest w gablocie.
  4. „Baranek” na stół wielkanocny jest jeszcze do nabycia w zakrystii. Przypominam też akcji misyjnej zbiórki starych, niepotrzebnych telefonów komórkowych.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: Europa Chrystusa.
  6. W sobotę spotkanie scholii o godz. 14.00.
  7. Dziękuję wszystkim za pracę w tym tygodniu, w poniedziałek zapraszam do pomocy z taczkami, łopatami i grabiami.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Szwed Bogdan – Gwoździec 100zł.,
    Zofia i Józef Wargaccy – Stary Nart 200zł.