Ogłoszenia: 19.02. 2017 – VII Niedziela zwykła

1. Dziś dziękujemy Bogu za 53 lata posługi dla dobra całej naszej parafii ks. Prałata. Poprzez naszą modlitwę i przyjętą Komunię św. pragniemy prosić dla czcigodnego Jubilata o obfitość Bożych łask, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata posługiwania.
  2. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł.: Aneta Piróg, Mirosław Fila, Justyna Płaza. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  3. W środę przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła, a w czwartek wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  4. We wtorek na godz. 11.30 p. Dyrektor wraz z nauczycielami i uczniami zaprasza wszystkich do szkoły na przedstawienie „Kopciuszek”, przygotowane przez Szkolną Grupę Teatralną.
  5. W sobotę spotkanie scholii o godz. 14.00.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Wiek XXI – wiekiem cudów”.