Ogłoszenia: 12.02. 2017 – VI Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł.: Adam Stanowski, Anna Fusiek, Halina Bajek. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. Dziś zbiórka do puszek na pomoc chorym kapłanom.
  3. W najbliższy wtorek, 14 lutego, przypada święto św. Cyryla (826-869), mnicha, i Metodego (815-885), biskupa. Ich święto jest Dniem Modlitwy za Narody Słowiańskie.
  4. Tego samego dnia tradycja wspomina św. Walentego, kapłana rzymskiego, który w 269 roku poniósł śmierć męczeńską, gdyż podczas tortur nie chciał się wyrzec Chrystusa.
  5. W piątek na godz. 11.30 p. Dyrektor wraz z nauczycielami i uczniami zaprasza wszystkich do szkoły na Przedstawienie, przygotowane przez Szkolną Grupę Teatralną.
  6. Za tydzień, w niedzielę będziemy dziękować Bogu za 53 lata posługi dla dobra całej naszej parafii ks. Prałata. Poprzez naszą modlitwę i przyjętą Komunię św. będziemy prosić dla czcigodnego Jubilata o obfitość Bożych łask, zdrowie i opiekę MBNP.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Artyści z Dekalogiem”.
  8. Wczoraj do wieczności odszedł śp. Władysław Chudzik ze Starego Nartu. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00. Polecając jego duszę Miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...