Ogłoszenia: 22.01. 2017 – III Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 80zł.: Bernadeta Dudzik, Józefa Drzymała, Iwona Rusin, Agnieszka Pikor. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu patronują nam:
    we wtorek – św. Franciszka Salezego;
    w środę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
    w czwartek – święci Tymoteusz i Tytus, biskupi;
    w piątek – bł. Jerzy Matulewicz, biskup;
    w sobotę – św. Tomasz z Akwinu, doktor Kościoła.
  3. W środę kończy się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Przede wszystkim pamiętajmy o modlitwie w intencji pełnego zjednoczenia chrześcijan i starajmy się budować jedność w naszych rodzinach i domach, w naszym narodzie.
  4. Dziś dzieci z naszej szkoły przedstawiają Jasełka bezpośrednio po Mszy św. o 10.30.
  5. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Babciach i Dziadziusiach, zarówno o żyjących, jak i zmarłych.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Potrzeba pojednania”.