Ogłoszenia: 23.10. 2016 – XXX Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60 zł.: Krystyna Jarosz, Krystyna Siudak, Agnieszka Bajek. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele jest poświęcona sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając na tacę ofiary na pomoc misjonarzom.
  3. W tym tygodniu w liturgii:
    we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II;
    w piątek – święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Zachęcamy do wspólnej różańcowej modlitwy w kościele.
  5. W piątek Spowiedź z udziałem księży z sąsiednich parafii od godz. 16.00 – 16.45.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru są objawienia w Fatimie i I soboty miesiąca.
  7. Bardzo proszę, by pamiętać o segregacji śmieci na cmentarzu.
  8. Na stoliku pod chórem znajdują się karki wypominkowe. Jeśli ktoś chciałby, aby za jego zmarłych modlić się w konkretny dzień to proszę na kartce wpisać datę 2.11 – 9.11 (3.11 czwartek rano).
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Szwed Genowefa – Stary Nart 80zł.
  10. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę cofamy zegarki o godzinę, a od następnego poniedziałku msza św. o 16.00.