Ogłoszenia: 21.08. 2016 – XXI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 80zł.: Tadeusz Żak, Zuzanna Bajek, Bożena Rębisz, Józef Rębisz. Dziękujemy także wczorajszym i dzisiejszym nowożeńcom za kwiaty, a p. Beacie Kowalskiej za wykonanie pięknej dekoracji naszego kościoła. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    - w poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej;
    - w środę – święto św. Bartłomieja, Apostoła;
    - w piątek – uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej;
    - w sobotę – św. Moniki, matki św. Augustyna.
  3. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest „Polski fenomen pieszych pielgrzymek”.
  4. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Stanisława i Stanisław Sudoł z USA – 100$, Anna Kobylarz Stary Nart – 400zł.
  5. Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji  Sandomierskiej oraz Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie zapraszają na dzień skupienia dla małżeństw. Spotkanie odbędzie się 3 września w kościele w Rudniku nad Sanem, rozpocznie się o g. 15.00, a zakończy się Mszą św. o g. 18.00.  W programie przewidziane są  konferencje, modlitwy, spowiedź i przerwa  na spotkanie przy stole. Zapraszamy wszystkie małżeństwa zatroskane o swoją miłość małżeńską i rodzinną. Szczegóły w gablocie.
    Anna Kachel – córka Stanisława i Marii, panna ze Starego Nartu i
    Wojciech Krzysztof Korus – syn Krzysztofa i Anny, kawaler z par. Pogórska Wola – zapowiedź 2.
    Agnieszka Konefał – córka Mariana i Marii, panna z Gwoźdźca i
    Piotr Bajek – syn Jana i Zuzanny, kawaler ze Starego Nartu – zapowiedź 2.
  7. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Edwarda Turek. Módlmy się o spokój jego duszy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…