Ogłoszenia: 24.07. 2016 – XVII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół, zakupiły nowe kwiaty oraz złożyły ofiarę 60zł.: Józefie Chudzik, Krystynie Puzio, Marii Kachel. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły o czystość naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu w liturgii patronują nam:
    w poniedziałek – św. Jakub, Apostoł i św. Krzysztof;
    we wtorek – święci Anna i Joachim, rodzice NMP;
    w piątek – św. Marta, siostra Marii i Łazarza z Betanii.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów.
  4. Od minionej środy trwają XXXI Światowe Dni Młodzieży, których hasłem są słowa jednego z ewangelijnych błogosławieństw: „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”. We wtorek, 26 lipca nastąpi ich oficjalne otwarcie w Krakowie, a od czwartku przewodzić im będzie Ojciec Święty. Otaczajmy modlitwą to wydarzenie, by dla wszystkich stało się ono umocnieniem w wierze, nadziei i miłości.
  5. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Zapisy do 24 lipca. Spotkanie przed pielgrzymką 1 sierpnia o 18:00 w Łętowni. Więcej szczegółów w zakrystii.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru są Światowe Dni Młodzieży.
    IwonaJustyna Rębisz – córka Krzysztofa i Marii, panna z Nowego Nartu i
    Grzegorz Adam Kopeć – syn Mariana i Danuty, kawaler z par. Cholewiana Góra – zapowiedź 3.

Iwona Pikor córka Henryka i Ireny, panna z Wilczej Woli (Pniaki) i
    Paweł Dominik Majdański – syn Mieczysława i Renaty, kawaler z par. Stany – zapowiedź 2.

Artur Wojciech Kolasa – synMieczysława i Genowefy, kawaler z Nowego Nartu i
    Magdalena Ewa Olszowy – córkaTadeusza i Małgorzaty, panna z par. Raniżów – zapowiedź 1.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
  9. Zmarła śp. Maria Sasiela z Gwoźdźca, pogrzeb we wtorek lub w środę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…