Ogłoszenia: 17.07. 2016 – XVI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł.: Krystynie Stec, Kazimierze Błądek, Zofii Klecha. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły o czystość naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu patronują nam:
    w środę – błogosławiony Czesław, kapłan;
    w piątek – święta Maria Magdalena;
    w sobotę – święta Brygida, patronka Europy.
  3. Z racji przypadającego w poniedziałek, 25 lipca wspomnienia Świętego Krzysztofa, patrona kierowcówi podróżujących, za tydzień po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów.
  4. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: „Żołnierze Boga – troska o powołania”.
  5. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Zapisy do 24 lipca. Spotkanie przed pielgrzymką 1 sierpnia o 18:00 w Łętowni. Więcej szczegółów w zakrystii.
  6. Zachęcam do wyjazdu 23 lipca (sobota) do Sandomierza na Dzień Wspólnoty, który zgromadzi przybyłych do nas młodych z zagranicy oraz naszych diecezjan.
    IwonaJustyna Rębisz – córka Krzysztofa i Marii, panna z Nowego Nartu i
    Grzegorz Adam Kopeć – syn Mariana i Danuty, kawaler z par. Cholewiana Góra – zapowiedź 2.
    Iwona Pikor córka Henryka i Ireny, panna z Wilczej Woli (Pniaki) i
    Paweł Dominik Majdański – syn Mieczysława i Renaty, kawaler z par. Stany – zapowiedź 1.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Mierzwa Karolina i Tomasz – Gwoździec 200zł.