Ogłoszenia: 10.07. 2016 – XV Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionymtygodniu sprzątały kościół i zakupiły świeże kwiaty: Ewelina Dudzik, Danuta Fila, Anna Rębisz, Elżbieta Sasiela, Teresa Sołtys. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły o czystość naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    w poniedziałek – św. Benedykta, opata, patrona Europy;
    we wtorek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
    w środę – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    w piątek – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
    w sobotę – Wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: „Wirus destrukcji – o sektach w Internecie”.
  4. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Zapisy do 24 lipca. Spotkanie przed pielgrzymką 1 sierpnia o 18:00 w Łętowni. Więcej szczegółów w zakrystii.
  5. Zachęcam do wyjazdu 23 lipca (sobota) do Sandomierza na Dzień Wspólnoty, który zgromadzi przybyłych do nas młodych z zagranicy oraz naszych diecezjan.
    Iwona Justyna Rębisz – córka Krzysztofa i Marii, panna z Nowego Nartu i
    Grzegorz Adam Kopeć – syn Mariana i Danuty, kawaler z par. Cholewiana Góra – zapowiedź 1.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.