Ogłoszenia: 15. 05. 2016 – Zesłanie Ducha Świętego

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i kupiły kwiaty: Irena Chudzik, Adela Fila, Krystyna Wąsik. Proszę, by w tym tygodniu o czystość naszej świątyni zatroszczyli się rodzice dzieci rocznicowych.
  2. W przyszłą niedzielę dzieci z klas III na Mszy św. o godz. 10.30 będą przeżywać Rocznicę I Komunii św. Próba we środę i piątek po Mszy św. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę od 17.00.
  3. Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada dokładnie w 50 dni po Zmartwychwstaniu, kończymy obchody okresu wielkanocnego.
  4. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Matki Kościoła. Msza święta o godzinie 8.00 i 18.00.
  5. W czwartek będziemy obchodzili święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest: Zesłanie Ducha Świętego i Maryja Matka Chrystusowego Kościoła.
  7. Przypominam, że w tym roku procesję Bożego Ciała będzie przeżywać w Starym Narcie. Bardzo proszę, aby wszyscy w miarę swoich możliwości włączyli się w przygotowanie tej Uroczystości.
  8. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży, a za tydzień na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
    Dominika Klecha, córka Zofii i Mariana, panna ze Starego Nartu  i
    Marcin Paweł Krawiec, syn Elżbiety i Stanisława, kawaler z Jeżowego – zapowiedź 3.