Ogłoszenia: 17. 04. 2016 – IV Niedziela Wielkanocy

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Anna Chudzik, Lucyna Siudak, Irena Pikor oraz zakupił kwiaty. Proszę kolejne rodziny o podjęcie troski o czystość i piękno naszej świątyni.
  2. Dziś Niedzielą Dobrego Pasterza – rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  3. W sobotę – Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W odpowiedzi na apel papieża Franciszka w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc dla ludności Ukrainy.
  5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest Niedziela Dobrego Pasterza.
    Łukasz Drzymała, syn Józefy i Eugeniusza, kawaler z Nowego Nartu i
    Justyna Wąsik, córka Haliny i Jerzego, panna z Gwoźdźca, parafia Spie – zapowiedź 3.
  7. Zmarła mama p. Dyrektora Zygmunta Kowalskiego, pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 15.00 w Racławicach. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…