Ogłoszenia: 10. 04. 2016 – III Niedziela Wielkanocy

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Grażyna i Paulina Jaskot, Eugeniusz Tomczyk, Helena Płaza oraz złożyły ofiarę 40 zł. Proszę kolejne rodziny o podjęcie troski o czystość i piękno naszej świątyni.
  2. Dziś przypada 6. rocznica katastrofy pod Smoleńskiem. W modlitwach polecajmy Bożemu Miłosierdziu wszystkich, którzy wówczas zginęli.
  3. Na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia możemy złożyć ofiarę do puszek na Caritas diecezjalną.
  4. Dziś Adoracja Najświętszego Sakramentu, na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  5. W tym tygodniu, w dniach 14-16 kwietnia (czwartek – sobota) będziemy przeżywać główne uroczystości związane z jubileuszem 1050-lecia chrztu Polski. Z tej racji w czwartek o godz. 12.00 zachęcimy do modlitwy dziękczynnej za chrzest św. biciem dzwonów we wszystkich kościołach naszej Gminy.
  6. W ramach przygotowań do ŚDM w 3 piątek miesiąca, po kolei w każdej parafii naszego Dekanatu, organizowana jest Adoracja Eucharystyczna. W najbliższy piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele, bezpośrednio po Mszy św., szczególnie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
  7. Za tydzień – czwarta niedziela Wielkanocy, nazywana niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania.
  8. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest Chrzest Polski.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Ryszard Drelich - Gwoździec 30zł.
    Rembisz Grzegorz - Nowy Nart 100zł.
    Wasik Edward - Łąkieć 150zł.
    Bednarz Danuta i Stanisław - Nowy Nart 1000zł.
    Łukasz Drzymała, syn Józefy i Eugeniusza, kawaler z Nowego Nartu i Justyna Wąsik, córka Haliny i Jerzego, panna z Gwoźdźca, parafia Spie – zapowiedź 2.