Ogłoszenia: 17. 01. 2016 – II Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz zakupiły kwiaty: Krystyna Smusz, Józef Chudzik, Bożena Kobylarz. Proszę kolejne rodziny o podjęcie troski o czystość i piękno naszej świątyni
  2. W tym tygodniu trwajmy szczególnie w modlitwie o Jedność Chrześcijan oraz o jedność w naszych rodzinach.
  3. Patronują nam:
    we wtorek – Święty Józef Sebastian Pelczar, biskup;
    w czwartek – Święta Agnieszka, dziewica i męczennica;
  4. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Babci, a w piątek – Dzień Dziadka. Okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Przez wstawiennictwo świętych Joachima i Anny polecajmy miłosiernemu Bogu ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
  5. Pragnąc dzielić się radością z narodzenia Pana Jezusa pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich parafian na przedstawienie bożonarodzeniowe w przyszłą niedzielę w naszym kościele bezpośrednio po Mszy św. o 10:30.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej,w tym tygodniu tematem numeru jest: „Jedność chrześcijan”.
  7. W przyszłą niedzielę spotkanie opłatkowe Pielgrzymów Grupy św. Urszuli. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 14:00 w kościele Świętej Katarzyny w Łętowni.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Mateusz i Edyta Pikor Stary Nart 150zł.