Ogłoszenia: 15. 11. 2015 –XXXIII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i zakupiły kwiaty: Edward Młynarz, Marian Wolak, Mirosława i Klaudia Fila.Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyło się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    wtorek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej;
    środa – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny;
    czwartek – wspomnienie Bł. Salomei;
    piątek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego;
    sobota – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  3. Powoli zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem. Od soboty przed Uroczystością do soboty przed I Niedzielą Adwentu będziemy przeżywać Tydzień Biblijny.
  4. Każdego dnia po Mszy Św. do końca listopada modlimy się za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
  5. Dziś w całej Polsce zbiórka do puszek na organizację Światowych Dni Młodzieży.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Przebaczenie i Pojednanie”.
  7. W sobotę spotkanie scholii o godz. 14:00.
  8. Bóg zapłać za pracę na rzecz parafii:
    Dziękuję za prace przy odwodnieniu i ułożeniu kostki przy podcieniach przy wejściu do podziemi kościoła: Kamilowi Kapała i Leszkowi Siudakowi z Gwoźdźca; Józefowi Chudzik, Stanisławowi Turek, Kazimierzowi Białek, Tadeuszowi Kowal i Henrykowi Pikor z Nowego Nartu, a także za przywiezienie piachu 2 razy Szymonowi Żak ze Starego Nartu.
    W szczególny sposób dziękuję Mirosławowi Bajek, Szczepanowi Kopeć, Józefowi Piróg i Andrzejowi Stój z Nowego Nartu za to, że nie tylko poddają propozycje wykonania konkretnych prac, ale zawsze są pierwsi, gdy chodzi o ich wykonanie.