Ogłoszenia: 01. 11. 2015 – Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę 60zł.: Anna Fusiek, Halina Bajek, Aneta Piróg.Dziękuję również za piękną dekoracje. Proszę, by kolejne rodziny (5) zatroszczyło się o piękno i czystość naszej świątyni oraz starego kościoła.
  2. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. o 9:00 i 16:00.  Po Mszy o 16:00 procesja wewnątrz kościoła z modlitwą za zmarłych.
  3. Od wtorku, każdego dnia do niedzieli 8 listopada o godzinie 15:30 będziemy odmawiać różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. W pozostałe dni do końca listopada po Mszy Świętej, będziemy modlić się za naszych zmarłych.
  4. We środę w liturgii wspominamy św. Karola Boromeusza, biskupa.
  5. Z racji przypadającej w tym tygodniu pierwszej środy miesiąca Nowenna do MBNP oraz modlitwy za zmarłych o godz. 15:30, w starym kościele.
  6. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Rano odwiedzę chorych w domach. O 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  7. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  8. W przyszłą niedzielę Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym – zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie”.
  9. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest pytanie: „Czy wszystkie drogi prowadzą do nieba?”.
  10. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.