Ogłoszenia: 19. 07. 2015 – XVI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60 zł: Roman Olejarz, Krystyna Siudak, Krystyna Jarosz. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek –  błogosławiony Czesław, prezbiter;
    w środę –  święta Maria Magdalena;
    w czwartek –  święta Brygida, patronka Europy;
    w piątek –  święta Kinga;
    w sobotę –  święty Jakub Apostoł oraz święty Krzysztof – patrona kierowców i podróżujących.
  3. Z tej racji w niedzielę po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów. Polecajmy także w naszych modlitwach Pasterza naszej diecezji.
  4. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Zapisy do 25 lipca. Więcej szczegółów w zakrystii.
  5. Również w zakrystii można odebrać zamówione egzemplarze Ewangelii.
  6. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest św. Krzysztof.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii:
    Artur Kolasa, Kolonia Nowy Nart – 100 zł.
  8. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
    Justyna Rębisz –córka Krzysztofa i Marii, panna z Nowego Nartu
    Kamil Paweł Kowal – syn Stanisława i Marii, kawaler z par. Kopcie – zapowiedź 3.

Barbara Kołodziej – córka Henryka i Grażyny, panna ze Starego Nartu
    Dominik Tadeusz Zapała – syn Stanisława i Stanisławy, kawaler z par. Spytkowice – zapowiedź 1.