Ogłoszenia: 12. 07. 2015 – XV Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, która w minionym tygodniu zadbały o czystość w naszej świątyni oraz za zakup kwiatów za 100zł:  Elżbieta Chrząstek, Irena Szwed, Jadwiga Rębisz. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.
  2. Trwają prace przy malowania starego kościoła. Dziękuję tym wszystkim, którzy pomagają przy tym zadaniu dla dobra wspólnego. Zapraszam wszystkich do pomocy.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    w poniedziałek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    we środę – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
    w czwartek – Wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel.
  4. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest pielgrzymka Ojca św. na tereny Ameryki Łacińskiej.
  5. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Zapisy do 25 lipca. Więcej szczegółów w zakrystii.
  6. Również w zakrystii można odebrać zamówione egzemplarze Ewangelii.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
    Grzegorz Rębisz – Nowy Nart – 100 zł;
    Jerzy Dudzik – Kolonia Nowy Nart – 30 zł;
    Mateusz i Edyta Pikor – Stary Nart – 150zł.
    Ewelina Agata Sobolewska – córka Stanisława i Joanny, panna ze Starego Nartu i
    Kamil Marek Konefał – syn Henryka i Beaty, kawaler z Wilczej Woli par. Spie – zapowiedź 3.

Justyna Rębisz – córka Krzysztofa i Marii, panna z Nowego Nartu i

Kamil Paweł Kowal – syn Stanisława i Marii, kawaler z par. Kopcie – zapowiedź 2.