Ogłoszenia: 5. 07. 2015 – XIV Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać osobom, która w minionym tygodniu zadbały o czystość w naszej świątyni oraz za ofiarę 60zł. na kwiaty: Paweł Malec, Celina Skawińska, Małgorzata Skawińska. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno naszej świątyni.
  2. Rozpoczęliśmy prace przygotowujące do malowania na zewnątrz starego kościoła. Dziękuję tym wszystkim, którzy podjęli się tego zadania. Juto rozpoczynamy malowanie o godz. 4:00.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    w poniedziałek – bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę, patronkę Dzieł Misyjnych w Polsce;
    we środę – św. Jana z Dukli (1414-1484), prezbitera;
    w sobotę – św. Benedykta (480-547), opata, patrona Europy.
  4. Dzisiaj na sumie spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  5. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru są prześladowania chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
  6. Tradycyjnie od 4 do 12 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Zapisy do 25 lipca. Spotkanie przed pielgrzymką 2 sierpnia o 15:00 w Łętowni. Więcej szczegółów w zakrystii.
  7. Również w zakrystii można odebrać zamówione egzemplarze Ewangelii.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
    Ewelina Agata Sobolewska – córka Stanisława i Joanny, panna ze Starego Nartu i
    Kamil Marek Konefał – syn Henryka i Beaty, kawaler z Wilczej Woli par. Spie – zapowiedź 2.

Justyna Rębisz –córka Krzysztofa i Marii, panna z Nowego Nartu i
    Kamil Paweł Kowal – syn Stanisława i Marii, kawaler z par. Kopcie – zapowiedź 1.