Ogłoszenia: 19. 04. 2014 – III Niedziela Wielkanocy

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Jolanta Wąsik, Edyta Pikor, Iwona Kopeć oraz za ofiarę 60zł. na dekoracje. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. Dziś – trzecia niedziela Wielkanocy – na Świętym Krzyżu rozpoczęcie peregrynacji symboli Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Sandomierskiej.
  3. Symbole ŚDM nawiedzą nasz dekanat w czwartek i piątek. Program wisi na tablicy ogłoszeń i jest na stronie internetowej.
    czwartek - 23.04.2015
    18.00 – Eucharystia koncelebrowana przez kapłanów dekanatu
    19.30 – czuwanie modlitewne
    20.30 – „Droga Krzyżowa” ulicami miasta
    piątek - 24.04.2015
    11.00 – Eucharystia pod przewodnictwem księdza Biskupa w Jeżowem.
  4. W czwartek - uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, a w sobotę – święto Św. Marka, Ewangelisty.
  5. Za tydzień – czwarta niedziela Wielkanocy, nazywana niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania.
  6. Na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia możemy złożyć ofiarę do puszek na Caritas diecezjalną.
  7. We środę po Mszy św. spotkanie dla dzieci z klas II i ich rodziców przed I Komunią św.
  8. Zachęcam do czytania „Niedzieli”, tematem numeru jest 100. Rocznica męczeństwa Ormian.
  9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Wąsik Edward Łąkieć – 150zł.