Ogłoszenia: 01. 02. 2015 – IV Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół: Zofia Dul, Agnieszka Stanowska, Stanisława Szczęch oraz za ofiarę 60 zł. Proszę, by kolejne rodziny zatroszczyły się o wygląd naszej świątyni w środę i sobotę.
  2. We wtorek od godz. 9.00 będziemy rozbierać szopkę i choinki, zapraszam chętnych do pomocy.
  3. Jutro będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego. Świece poświęcamy, aby przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia. Msze św. o godz. 8:00 i 16:00.
    Tego dnia będziemy również prosić o liczne i święte powołania do życia zakonnego w naszej wspólnocie parafialnej.
  4. We wtorek z racji wspomnienia Św. Błażeja podczas wieczornej Mszy Św. pobłogosławimy jabłka.
    W czwartek wspominając Św. Agatę pobłogosławimy sól.
    W piątek wspomnienie Świętych Paweł Miki i jego Towarzyszy, męczenników z Japonii.
  5. Dziś na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom z klasy II. Także po sumie zmiana tajemnic różańca.
  6. W następną niedzielę przeżywać będziemy Adoracje Najświętszego Sakramentu.
  7. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Chorych w domach odwiedzę od 8:00, a chorych z rejonu ks. Prałata od 9:30. O 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  8. W następną niedzielę w naszej diecezji zbiórka do puszek na fundusz pomocy chorym kapłanom.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, w tym tygodniu tematem numeru jest: „Poza światem i w świecie” życie konsekrowane.
  10. Jubileusze małżeńskie w styczniu przeżywali:
    45 rocznica: Janina i Edward Sudoł – Nowy Nart
                           Maria i Franciszek Sudoł – Stary Nart
    30 rocznica: Teresa i Stanisław Kwaśnik – Gwoździec.
    Módlmy się w intencji Czcigodnych Jubilatów: Pod Twoją obronę…