Ogłoszenia: 28. 12. 2014 – Niedziela Świętej Rodziny

1. Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół oraz złożyły ofiarę 60 zł.: Chudzik Łukasz, Chudzik Lucyna, Chudzik Wojciech, Szwed MariaProszę, aby kolejne rodziny zatroszczyło się o piękno i czystość naszej świątyni.
  2. Wielkie Bóg zapłać za bezinteresowne przygotowanie pięknej dekoracji bożonarodzeniowej p. Beacie Kowalskiej, oraz tym którzy bardzo ofiarnie jej pomagali:
    Andrzej Stój, Józef Piróg, Kazimierz Żak, Piotr Bajek,  Mirosław Bajek, Grzegorz Puzio, Jarosław Kowalski, Edward Puzio, Józef Szczęch,   Grzegorz Chludziński, Anna Kowalska, Aleksandra Fila, Natalia Saj, Krzysztof Sudoł, Sylwia Sudoł, Diana Pikor, Martyna Gil, Anna Chudzik, Piotr Jarosz, Anna Rębisz, Martyna Rębisz, Bartosz Dudzik, Wiktor Jarosz, Dawid Chludziński, Paulina Chudzik, Lucyna Skawińska, Angelika Żak, Gabrysia Żak.
    Dziękuję również Służbie Liturgicznej Ołtarza za przygotowanie uroczystej Liturgii Mszy św. w czasie świąt oraz p. organistce i scholii. Niech Boża Dziecina wszystkim błogosławi.
  3. W środę zakończenie Starego Roku. Zapraszam wszystkich na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 16.00, będziemy wspólnie dziękować Bogu za wszelkie dobro którego doświadczyliśmy w roku 2014 i przepraszać Boga za nasze grzechy i zaniedbania.
  4. W czwartek Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – rozpoczynamy Nowy Rok.  U początku Nowego Roku zawierzymy Matce Najświętszej Kościół, Parafię i nasze rodziny. Msze święte, tak, jak w każdą niedzielę. Na sumie w szczególny sposób modlić się będziemy w intencji ks. Prałat – Solenizanta.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Rano odwiedzimy chorych w domach.
  6. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca, wiec na sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Od jutra rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Przeżywajmy te odwiedziny w duchu bożonarodzeniowej radości, a pozostawione kolędowe błogosławieństwo niech chroni nasze domy, rodziny oraz umacnia nas na drodze chrześcijańskiego życia:
    Poniedziałek      9:00           Łąkieć, Pniaki, Podbór
    Wtorek                9:00           Stary Nart – od Gwoźdźca do Szkoły
    Środa                  9:00           Stary Nart – od p. Kachel do p. Dębiak
    Piątek                 11:00          Stary Nart – od p. Kołodziej do końca
    Sobota                9:00           Gwoździec – od p. Puchała do p. Szot
  8. Z racji wizyty duszpasterskiej Mszę św. będą tylko rano o godz. 8:00.